Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én egy 14 éves fiu vagyok....

Én egy 14 éves fiu vagyok. Magasságom 173 cm, súlyom 95 kg. Mekkora lenne a normál testsúlyom? Hogyan tudok fogyni kevés mozgással, mivel a térdemben a porc levállt egy rosszhelyre beadott injekció miatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
például kikpacsolod a Caps Lock-ot!
2010. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

zsírleszívásXD

90 napos diétát próbáld, meg elvileg az jól fogyaszt

2010. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt a porc ügyet megkéne orvossal beszélni.

Nem kell félni lehet csak gyógyszert ad rá.


Azért kell a térdeddel megoldani a gondot mert igénybe lesz véve máshogy nem is gondoltam h lehetne fogyni.

2010. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
úszás, de beszéld meg az orvosoddal, ahogy a diétát is...a 90 napos szart meg hagyd a fenébe
2010. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az orvos eltiltott a mozgástól!!! csak úszni szabad és arra itt nincs lehetőség, a 90 napos diéta nem használ szoval valami ami hama megy olyan kéne és nem gyógyszer!!!
2010. dec. 25. 22:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól még lehet mozogni, hogy egy porc darab levált a térdedből... Pl a felüléshez nem kell a térded...

Azért mert lusta vagy, nem kéne hülyeségekbe burkolózni...

Egyébként meg ne zabálj, ennyi...

2010. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Beszélj az orvosoddal, elküldhet dietetikushoz, vagy ő ad neked tanácsokat vagy kész diétát. Mivel a mozgás nálad nem játszik (bár az úszás biztos nem megoldható? mert az nagyon jó lenne), talán amit az előző írt, felülés, meg ilyesmi gyakorlatok mehetnek, ezért a táplálkozáson van a nagyobb hangsúly. De hogy ne a saját vagy éppen neten olvasott fogyókúra tegyen tönkre, jobb szerintem, ha orvoshoz fordulsz.

Sok szerencsét! ;)

2010. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Normális testsúly nem nagyon van.Viszont ideális testzsír százalék létezik.14 évesen 10-15% az átlag.

Sport orvosnál tudod méretni,de vehettek is ilyen gépet,ami méri.Kb 10ezerbe kerül.

Gondolom 30% fölött vagy bőven.Amit én csinálnék a helyedben az egy szénhidrát csökkentéses fehérje diéta.Mozgásnak meg elmehetsz konditerembe és nem edzel lábra.Ha tudsz úszni is elmehetsz.

Egyébként az sem megoldás,hogy a térd dolog annyiban van hagyva.Rendbe kellene rakatni.Közben ügyvédet fogadni és orvosi műhiba miatt feljelenteni az orvost,aki tönkrevágta a térded.

2010. dec. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A doki aki tonkretette a labamat meghalt !!!

Uszas nagyon draga nekunk.

Most jarok konditerembe,de a feherjeket kell ennem mert hanem elajulok ha nincs meg a megfelelo mennyisegu feherje,ami 2 x annyi mint egy alag embernek.

A terdem kb.18-19 eves koromig fog fajni.Ez masnal is elofordul,sot nagyon gyakran,annak elleere hogy nem kaptak injekciot.

Probalkozom

2010. dec. 29. 22:27
 10/13 anonim ***** válasza:
velem is ugyan az van , 173 cm és 95-96 kilo vok , de nekem nincsenek olyan problámim mint neked... De én is szeretnák fogyni. hétfötöl kezdem el a fogyokurát és a mozgást...:D
2011. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!