Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábszárfekélyes sebekre...

Lábszárfekélyes sebekre tudtok e valamilyen megoldást? Krém stb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyanyámnak gyakran volt fekélyes a lába, én ápoltam mindig. Naponta kétszer friss kamillateával törölgettem mosogattam néhány percig, utána tetran kenőccsel bekentem, tiszta gézlap rá és géztekerccsel lazán, 2-3 rétegben (hogy tartson, de még szellőzzön) bekötöttem. Ha leült, azonnal felpolcolta a lábát. Amikor kezdett lehúzódni a gyulladás, kenőcs helyett sebhintőport szórtam rá a kamillás mosás után. kb.2 hét alatt mindig elmúlt.
2010. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm szépen!
2010. dec. 26. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
No, erre pont jó a bioptron lámpa. Van annak egy régi elődje is, a nevét nem tudom, de kórházi osztályokon van ilyen. Rá kellene kérdezni. Magam láttam a kórházban, ahol egy idős ember lábát kezelték vele, és szinte szemlátomást javult a lába.
2010. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 27. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!