Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köröm lemezes töredezésére...

Köröm lemezes töredezésére milyen helyi módszer van? Esetleg milyen vitamin tudna rajtam segíteni hathatósan és gyorsan?

Figyelt kérdés
Egészen kicsire kell nyírni vagy reszelni a körmeimet, mert mindig beszakad lemezesen.
2010. dec. 28. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Biovane vitamin! Haj,köröm, és a bőr vittaminja egyszerre. Lányom azt szedi, és valóban helyre jött tőlle mind a három problémája.
2010. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Patikában vegyél paraffinolajat, azzal kenegesd naponta 1-2 alkalommal és 10-15 percig hagyd rajta. Sokkal hatásosabb, gyorsabb és jobb, mint bármilyen szájon át szedett "méreg", arról nem is beszélve, hogy jóval olcsóbb is. Én is paraffint használok, most már elég havonta 1-2x bekennem a körmöm, első kezelésnél 1 hét után teljesen rendbe jött. Ja, és mintha még gyorsabban is nőne a körmöm, és erősödött is.
2010. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 abigél82 válasza:
Maybelline New York Forever Strong körömerősítő lakk a tuti! Nálam bevált, én is sokat küszködtem a betöredező körmeimmel..
2010. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet h már nem téme, de ez nagyon jó termékcsalád:

[link]

van önvesztő és erősítő is, mindkettő nagyon jó..nálunk 430 ft, de nagyon jó, és hamar szárad;)

2011. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hoppááá...**növesztő
2011. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!