Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elfeküdtem a nyakam, nem...

Elfeküdtem a nyakam, nem birom elfordítani a fejem fájdalom nélkül, mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, nagyon fáj! Próbáltam körözni, de attól csak rosszabb lett. Van bioptron lámpánk (vagy mi) az talán segít, vagy mi az amitől jobb lehet?
2010. dec. 28. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
tegyél rá meleg borogatást, és kend be izomlazító kenőccsel. nekem bevált. a bioptron lámpa is nagyon jó, nyomjad neki ezerrel, remélem helyrejössz!:)
2010. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áhh... végre valaki! =) Hát még mindig fáj.. mondjuk még nem borogattam majd nemsokára azis lesz akkor!
2010. dec. 28. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

ne nagyon körözz a fejeddel, max ha már borogattad, hogy lazuljon kicsit a dolog. ezért is kell a meleg, meg a fájdalmat is csökkenti. ha alszol, akkor majd próbálj háton feküdni. és még ne nagyon erőltesd pár napig.

nekem is sokáig volt ilyen de a nyakszirtlebenyemnél az alsó rész volt megrepedve. tökre olyan volt, mintha elaludtam volna, csak a csont fájt. pár napig csináltam vele ezeket (mert dokihoz nem mentem), és jobb lett. majd írd meg hogy vagy, addig pihizzél!:)

2010. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát melegítettem, sokkal jobb lett! Egy a gond, h én nem birok háton aludni, csak hason... jobbra teljesen birom fordítani a fejem, csak balra nem nagyon. :S
2010. dec. 29. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!