Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tudok csinálni akkor ha a...

Mit tudok csinálni akkor ha a kocsimba nem tudom elfordítani a slussz kulcsot?

Figyelt kérdés
Ma beültem az autómba és ilyen hétvégenként használjuk és máma nem bírtam elfordítani a kulcsot hogy feloldjon a kormányzár meg egyátalán semmit nem tudok vele csinálni lehetne ezzel valamit csinálni vagy új gyújtáskulcs??
2011. okt. 7. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Megtanulni kezelni...


Ha feszül a kormányzár akkor persze hogy nem tudod elfordítani. Egy kis logika rád férne apukám.

2011. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hülye nem a kormányzár szorul a kormányt megmozgatom hogy ne szoruljn és úgy se meg
2011. okt. 7. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Miért hülyézel le idegenül jóindulatú válaszolót ?!

Pláne ha igaza is van Szőkelány !

Egészen egyszerűen semmi más baja nem lehet mint a feszülő retesz.

Erősebben próbáld elfordítani a kulcsot és közben mozgasd a kormánykereket.

Vagy szólj egy férfinak.

(ne azért,hogy letörje a sluszkulcs fejét)

2011. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kulcsot nem tudod elfordítani az valószinűleg nem a kulcs baja. De ha mégis az lenne, akkor a pótkulccsal simán kéne mennie.

Lehet megszorult valamelyik fémalkatrész a kapcsolóban, én megpróbálnám finoman megmozgatni a kulcsot minden irányba, hátha egyszer meggondolja magát. Persze nem akkora erővel hogy beletörjön a zárba.


Ha véletlenül WagonR+ lenne, akkor nézd meg hogy nem mozdult-e el az egész "zár" ahova a kulcs megy, ha nincs a szokásos helyzetében akkor vissza kell húzni oda.


(ezt gondoltam leírom, mert éppen ezt csináltam anyám kocsiján)

2011. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi megpróbálom a zárat megmozgatni amúgy egy Opel Omega B

kocsim van !

2011. okt. 8. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!