Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez fóbia, egyedül vagyok...

Mi ez fóbia, egyedül vagyok evvel? (lent)

Figyelt kérdés
Abból áll, hogy : Nem merek rendesen étkezni, szinte már semmit nem akarok megenni(egyre súlyosabb lesz) mert attól félek, hogy evés közben valami megakad a torkomon, vagy megfulladok. Most lehet,hogy nevetségesen hangzik, de nekem ez egy nagyon nagy probléma és szinte egész nap az étkezésen jár az eszem. Például ma is a bablevesből leszűrettem a tésztát és a babot és csak a levet meg répát ettem mert féltem h megfulladok a babnak a héjától és a tészta megakad a torkomon.. és még részletezhetném az ehhez hasonló különleges étkezéseimet. Néha még ha kenyeret eszek akkor is úgy érzem, hogy darabok vannak a torkomban és pánikba esek emiatt.
2010. dec. 28. 23:48
 1/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ez nagyon nem normális, fóbiakategória. Menj dokihoz, mert a végén elfogysz, vagy pépesen akarsz enni, szívószállal? :O
2010. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úh ez nagyon durva akkor nem ehetsz valami sokat :S

menj el pszichológushoz szerintem mindenképp

nekem gyógyszerrel vannak ugyanilyen gondolataim , soha nem tudtam bevenni a picit is nagyobb darabokat

2010. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért akadna meg? Mi van a torkodban? Mi az amitől összeszorul? Mitől félsz? Vagy mi az, amit nem mersz kimondani?
2010. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 abigél82 válasza:
ez a kezdődő anorexia tünete. A neten tudsz róla olvasni sokat, persze a megoldásról is...ne halogasd!
2010. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!