Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mozgássérültek hogy képesek...

A mozgássérültek hogy képesek egyedül wc-zni és egyéb dolgaikat ellátni, az egyetemen van egy kerekesszékes fiu gyakran egyedül van nem tudom mit szólna egy kis társasághoz biztos féltékeny a járókra nem tudom hogy közeledjek?

Figyelt kérdés
És segitsdek neki? Ők nem képesek a szexuális életre sem?
2011. ápr. 20. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan közeledhetsz hozzá, barátkozhatsz vele. Nem lesz féltékeny azért mert te tudsz járni ő meg nem. Ha segíteni szeretnél neki akkor kérdezd meg, hogyan tudsz neki segíteni, vagy hogy segíthetsz e neki egyáltalán. Sok mozgássérült ember inkább nem kér segítséget, mert amúgy is elég kiszolgáltatott a helyzete. Az, hogy az önellátás mennyire megy neki az attól is függ, h miért kerekesszékes, milyen a sérülése. Ugyan ez vonatkozik a szexuális életére is.
2011. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy féltékeny lenne. Nyugodtan közeledj hozzá, és ha kicsit már megismerkedtetek, akár meg is kérdezheted ezeket tőle.
2011. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

ha kerekesszékes,akkor a lábait nem tudja mozgatni. A férfiassága rendben van,képesek a szexuális életre.

Amúgy biztosan örülne egy őszinte baráti közeledésnek,csak semmiképp se érezze azt,hogy csak sajnálatból barátkoztok vele. Erre nagyon érzékenyek.

2011. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Alapból nem értem, h mért ne tudnánk a lábunk mozgatni, csak mert k.székben ülünk. lehet, h mozog, csak gyenge.... miért csak végletek vannak? :)

egyébként ez melyik város egyeteme, mert tavaly ilyenkor én is ilyen helyen tanultam...

amúgy nincs harag, vagy ilyesmi, csak szóltam

2011. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!