Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudna e valaki a kávén és...

Tudna e valaki a kávén és energia italon kivül, olyan élénkítő szert ami nem teszi tönkre a gyomrot és tényleg hatásos? Jah es nem is drog

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
koffein tabletta?
2010. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez picit furcsán fog hangzani, de én a pezsgőtabletát főképp a magnéziumosat ajánlanám. Nekem segít és több ismerősöm is jobban szereti, de a legtöbben ezzel nem értenek egyet, mivel valójában tényleg nem élénkítőszer.

Egy próbát megér!

Amúgy még a coca-cola-t is ajánlom ha szereted!

2010. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy bevált cucc. Úgy hívják, alvás.

Az energiaitalra egy időben én is rászoktam. Függőséget okozott, kicsinálta a gyomromat, a nyelőcsövemet, hangszálaimat! És ezt reklámozzák a tizenéves gyerekeknek! Hát az ilyen bandát kéne a Dunába lődözni!!!

2010. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fekete teában is van koffein, és egy erősre főzött tea is élénkitő hatású.
2010. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fekete tea, amiben koffein van, illetve a zöld tea, amiben nincsen, ez természetes élénkítő hatással bír. De nekem a kávé jön be :)
2010. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

1.koffein tablettára gondoltam énis,de gondoltam megkerdezem azon kivul tud e esetleg valaki valamit


2.pezsgőtablett erdekesen hangzik...cola nem jo a gyomrot szétszedi az is!


3.sajnos nincs idő alvásra,legalabbis nem annyi amennyi kell,amugy páromról van szó,és nagyon sokat energia italozik fekéllyel,nekem is gond van a gyomrommal,és én is energia italoztam régen,de hálistenek leálltam rola,fő célom lett ő őt is leállitsam:)

és az hogy a gyerekek ezt isszák,suli bufébe is ezt nyomatják...minimum be kéne vezetni h csak 18even feluliek vehesség de leginkább azok se!


4,5:A teák se lenének rosszak,de kizárt hogy arra rávegyem:)

2010. dec. 30. 10:33
 7/7 anonim válasza:
Sport, egy kis futás friss levegőn.
2011. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!