Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉg szörnyen fájafejem...

SEGÍTSÉg szörnyen fájafejem már ittam alkoholt és iylenkro nmemszabad bevenni fájdalomcsillapítót mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlen az alkohol váltotta ki nálad a fejfájást? Nem tanácsos alkoholra fájdalomcsillapítót bevenni. Igyál inkább sok ásványvizet.
2010. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy épp az alkoholtól fáj a fejed? Ha igen,ne igyál többet,de igyál sok vizet,és/vagy próbálj meg aludni.Ha viszont csak nagyon kevés alkoholt ittál,szerintem bevehetsz egy szem fájdalomcsillapítót,nem lesz bajod tőle (én az esti Xanaxomra ittam egy pohár pezsgőt tavaly Szilveszterkor és kutya bajom se lett).
2010. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegyél a nyakadra hidegvizes ruhát, vagy törölközőt, hátha segít.
2010. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. dec. 31. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Warning! Illegális válasz!!!

Vegyél be Algopyrin-t! :)

Emellett igyál sok csapvizet, vagy szénsavmentes ásványvizet, utána feküdj le aludni!

2010. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nemmerek bevenni mert sokat ittam:S
2010. dec. 31. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Igyál kávét vagy valamilyen koffeines üdítőt ha ez nem válik be akkor önts a tarkódra nagyon hideg vizet!:)

Nekem ezek mindig be szoktak válni!:)

"Egy migrénes lány" :)

2010. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csacsiság, hogy nem lehet bevenni fájdalomcsillapítót. Nyugodtan bevehetsz Algopyrint, vagy Quarelint. Aspirin, Kalmopyrin, Advil, Nurofen, Algoflex és más, ún. nem szteroid gyulladásgátlók fokozhatják a gyomorpanaszokat, ezért nem tanácsosak. Vegyél be egy Algopyrint, igyál egy pohár hideg sört és aludj egyet. Ez a legjobb gyógyszer ilyenkor.
2011. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!