Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnapos vagyok eléggé. Fáj a...

Másnapos vagyok eléggé. Fáj a fejem. Vehetek be valami fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés

Nem szokott baj lenni, de most nem vagyok jól... Nem ittam egyébként sokat, nem tudom mi van, ittam vizet mielőtt lefeküdtem, ettem egy kis kenyeret, meg valami édességet. Négy órát aludtam össz-vissz és már fel is ébredtem, fáj a fejem, hányingerem van egy kicsit...

Mikorra múlik el ez egyébként? :S


2011. aug. 30. 07:21
 1/4 anonim válasza:
100%
Egész nyugodtan vehetsz be,én is szoktam Algoflexet,vagy Advilt,ha másnapos vagyok!Semmi bajod nem lesz tőle!
2011. aug. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Haverom azt szokta mondani hogy kutyaharapást szőrével! neki jó is volt mindég, én pihenni szoktam és szódát inni vagy tejet mikor melyiket kívánom és fejfájási.
2011. aug. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Höhö, ezt a kutyaharapás szőrével dolgot nem merem, bár lehet h jó, de gondolni sem bírok semmi alkoholosra most..

2011. aug. 30. 07:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt ne is próbáld, tudtommal az az alkoholizmus kialakulásának meleg ágya. Amúgy meg vegyél be valami vény nélküli fájdalomcsillapítót, tegyél be egy filmet és úgy bealszol rajta, hogy késő délutánig fel se ébredsz. Én nekem ez a módszer :)
2011. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!