Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok szomjas?

Miért nem vagyok szomjas?

Figyelt kérdés
Alig iszok.1-2 pohár vizet szoktam meginni, de azt is csak erőltetve, mert sosem vagyok szomjas.Szerintem 3-4 napig simán ellenék folyadék nélkül.Lehet bajom ettől, hogy csak ennyit iszok?
2011. jan. 2. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet bajod, kiszáradás, fejfájás, de akár vesekő is.


én sem vagyok az a szomjas típus, nekem is jobban oda kellene figyelnem...igyál meg óránként egy pohár vizet, ha akarsz, ha nem. kóla és kávé stb után is jó inni vizet, pluszban.

2011. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A véred besűrűsödik, a szívnek sokkal nagyobb munka ezt a sűrű vért pumpálni. Másrészt vérrög is keletkezhet, ami életveszélyes. Ha tetszik ha nem tessék meginni napi 2-3l vizet.
2011. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-3at azért nemkell. tél van és gondolom nem sportolsz. minden szervezetnek más amúgy a vízszükséglete. nemkell mindnekire ráeröltetni ezt a 2-3 litert, mert akinek nem ennyi az igénye az vesebajt is kaphat a túl sok víztől.

az 1-2 pohár viszont 100% h kevés. másfél literrel próbálkozz az már jólesz neked

2011. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hát 2-3 l vizet nem hiszem, hogy meg tudnék inni, amúgy sokat mozgok, mégsem vagyok szomjas.
2011. jan. 2. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ember kb egy hétig birná.

Te valószinűleg nem vagy szomjas .

Csak sajnáltatod maga ilyen hülyeségeggel.

Szia.

2011. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!