Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A magnézium pezsgőtabletta is jó?

A magnézium pezsgőtabletta is jó?

Figyelt kérdés
Sokszor begörcsöl éjszaka a lábam, és elég stresszes életet élek, egy ismerősöm ajánlotta, hogy szedjek magnéziumot. Vajon jó erre? És muszáj tabletta formában szedni, vagy a pezsgőtabi is jó?
2011. jan. 3. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én eddig a szivemre a Magnerot-ot szedtem.

Egy idő után már nem birtam, és áttértem a Magnézium Sandoz pezsgőtablettára . Nekem bevált.

2011. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jan. 3. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
nagyon jó a pezsgőtabletta is, de nem kell okvetlenül a legdrágábbat venni. nagyon jó pl a Lidl-s olcsó változat is.
2011. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Teljesen jó a pezsgőtabletta is,de válassz olyat amiben elég magas a magnézium tartalom,Így elég napi 1db.
2011. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
68%
Azért az ilyen "lidlis" dolgoknál érdemes elolvasni,hogy milen plusz sz×××r adalékanyagok,izfokozók,szÍnezők...stb.mérgek vannak,van-e benne valamennyi mg magnézium :)is....nehogy többet ártson mint használjon...nem az egészségen kéne spórolni!!!!
2011. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ahogy mondod kedves, el kell olvasni:)) és, ha sz@rt találsz az össszetevők között, vissza kell tenni a polcra.
2011. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Nem szándékoztam a legdrágábbat venni, de persze azért megnézem vásárlás előtt, hogy mi van benne (egyébként minden terméket "leellenőrzök", mielőtt megvenném). :)

2011. jan. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!