Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Először festettem itthon a...

Először festettem itthon a hajamat, és sötétbarna lett a szőkésbarna hajamból. Akad valami jó praktika arra, aminek a segítségével gyorsabban kophat a festék?

Figyelt kérdés

Hallottam az oxy reload, Colour B4 termékekről, amik kiszedik a festéket a hajból, de mielőtt bármi kísérletezésbe kezdenék, jó lenne tudni, hogy van-e más út is? (Átfesteni nem szeretném)

Válaszokat előre is köszönöm szépen! :)


2011. jan. 4. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyenre akartad először festeni?


Ha hasonlóra, mint az eredeti, akkor esetleg most meg többször korpásodás elleni samponnal, azt mondják a WU2 is szedi a színt rendesen.

Idővel még a fekete is fakul és kopik valamennyit, elsőre pedig a legtöbb festék színe élénkebb, mint pár mosás után.


Segíthet még, ha teszel rá balzsamot, hagyod hatni jó sokáig, lehetőleg fólia alatt, aztán kimosod, az is szedi a hajfestéket.


10 éve festem a hajam, már nagyjából tudom, mitől kopik. :D

2011. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először is nagyon szépen köszönöm a válaszod. :)

Barnára szerettem volna, olyan szép középbarnára, de hát tapasztalatból tanul az ember. Legközelebb világosabb árnyalatot kell venni. :)

2011. jan. 4. 12:11
 3/3 anonim válasza:
A fenti festékleszedők simán kiszedik a hajadból a festéket. Viszont utána max. középszőkét vagy sötétszőkét tegyél rá, attól lesz szép barna. Egyébként a mosással tényleg kopik. Sok sikert!
2011. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!