Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a fajta hánytatás is...

Ez a fajta hánytatás is bulimiának számit?

Figyelt kérdés
Néha szoktam magam hánytatni, de csak akkor ha egészségtelen kajákat pl. sültkrumplit eszek, vagy totálisan tele falom magam, és már rosszul vagyok (mondjuk az utóbbi csak nagyon ritkán van)...ha egészséges vagy nem is annyira egészséges, de tudom, hogy nem az a tipikus "szemét kaja" akkor semmi gondom nincs, nincs lelkiismeret-furdalásom, hogy ettem, de ha szemeteket akkor egyszeruen késztetést érzek, hogy kihányjam...mert undoritonak érzem magam kivul és belul egyaránt, amig ezek bennem vannak...(jó, tudom, akkor minek eszem? Mert amig csak látom addig nagyon kivánom)
2011. jan. 4. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kezdete...
2011. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, a felzabálom a hűtőt és utána meghánytatom magam a legtipikusabb bulimiás cselekvés. Menj orvoshoz, kérj segítséget, amíg kezelhető a problémád!
2011. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is bulimiának számít. Egy átlag ember, ha szemét kaját tesznek elé két dolgot csinál. Vagy otthagyja, mondván, hogy ő ilyet nem eszik, vagy megeszi, és NEM hányja ki. Az a "kívül belül undorítónak érzem magam" mondatod pedig kimondottan bulimiáról árulkodik...
2011. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy a zabálós dolog csak nagyon ritka esetben fordul elő, pl. 1-2 hónapban egyszer, a sz*r kaják után van gondom, és nem is a mennyiséggel, csak magával a minőségével...
2011. jan. 4. 13:57
 5/14 A kérdező kommentje:
:(
2011. jan. 4. 13:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A hánytatás helyett étkezz kicsit tudatosabban.

Egyébként az általad szemétnek vélt kajákat kis mennyiségben, ha fogyasztod, nem szemétté fognak alakulni a szervezetedben, hanem tápanyagokká.

2011. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
a betegség meghatározásának szempontjából mindegy, hogy napi szinten vagy havi 1-2 alkalommal hánytatod magad, ez akkor is bulimia
2011. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

Mégis mi a szemét kaja? Chips? Mekis kaja? Ha ez szerinted szemét,akkor miért eszed meg? Ha valamit szemétnek tartok,azt nem eszem meg! Ennyi erővel szedd fel a száraz kutyasz@rt a parkban,edd meg,és hányd ki azt! Még pénzt se kell rá költened, ingyen van! Ez a bulimia és az anorexia is egy divat betegség az unatkozó tinip*csák körében...Szívesen elküldenélek egy félévre Etiópiába, vagy India valamelyik nyomornegyedébe,kíváncsi lennék ott is hánytatnád-e magad a "szemét" kaja miatt?!

Nyugodtan pontozz le,de ez a tényeken nem változtat.

2011. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Gyógyult bulimiás vagyok, nekem elhiheted: a te problémád bulimia. Szakemberhez kell fordulnod, mert csak ezek után jön a földi pokol.
2011. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó előtti: nem vagyok annyira gyerekes szinten, hogy ennyire kikeljek magambol mint te, nem fogok rolad véleményt alkotni, mint ahogy te szoktál ismeretlen emberekről...miközben foglamad sincs erről a dologról, hogy milyen lehet...ugyis mindent elárul rólad a válaszod...

2011. jan. 4. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!