Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a köldök alatti jobb...

Mi lehet a köldök alatti jobb oldali enyhe fájdalom?

Figyelt kérdés

Gyakran fáj itt, már kb. 2 hónapja, gasztroenterológiára küldtek, de csak február 19-re kaptam időpontot. És nagyon izgaott vagyok.

Nincs étvágyam, ha a köldököm alatt menyomom, akkor fáj, és olyan mintha egy nagy puha valami lenne ott, de nem mindig lehet érezni. Gyakran egész lenn is vannak fájdalamaim, sőt a csípőcsontomnál és derekmban mindkét oldalon. Elég heves bélmozgásokat tapasztalok-ezt is jobb oldalaon érzem, de se hasmenés, se hányás, se székrekedés, se láz.

Ha valaki sejt valamit, kérem írjon!


2009. jan. 28. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Találgatással nem kerülsz előrébb, és ha a lehetőségek között találsz valami ilyesztőbbet, akkor aztán még jobban fogsz aggódni. Márpedig ilyen biznytalan panaszokat gyakorlatilag a fél belgyógyászat tankönyv okozhat. És mellesleg a nőgyógyászat is befigyel :) Szerintem nyugodj meg, és ha amúgy nem romlanak a panaszaid, akkor várd ki a sorodat.


Ha nagyon türelmetlen vagy és elszánt, azért tudok 1-2 trükköt, h hogyan lehet megsürgetni az ilyesmit.

2009. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy nem kellene találgatni. Csak 19-ig még 3 hét van....:S

Trükköt? Arra, hogy hogyan vizsgálnának meg hamarabb?

2009. jan. 28. 21:30
 3/5 anonim válasza:
Szia, a választ nem tudom, viszont én is is hasonlóakat érzek. Néha olyan a jobb oldalon a köldököm alatt, mintha egy kisebb tojás lenne, és nyomásra érzékeny, és olyan mintha mozogna is. Gondolom a belem.... Egyébként nekem már ultrahangoztak, és semmit nem találtak. Arra az oldalra egyébként azt mondták az a nőgyógyászatra tartozik. Írnél lsz privát e-mailt ha kiderül neked valami? Köszi és annyira szerintem nem kell izgulni :)
2009. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Azt nem írtad,hogy fiú vagy lány vagy?!

A köldök alatti fájdalom,jobb oldalt,ha lány vagy,lehet a petefészked is,ha már menstruálsz,akkor akár peteérés is,vagy ciszta,ha állandóan fáj.Ha akkora gond lenne,hamarabb behívtak volna,én előbbiekre tippelek.Nyugi.

2009. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 19 éves. És először nőgyógyászhoz mentem, de ő azt mondta, hogy teljesen egészséges vagyok. És mivel 2 hónapja folyamatosan fáj, mindennap, ezért nem lehet peteérés sem.:S
2009. jan. 29. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!