Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szúrhat időnként a szívem?

Mitől szúrhat időnként a szívem?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy időnként szúr a szívem nem túl sűrűn.

és néha mintha szívritmus zavar is lenne. nem tudom hogy az e szerintem az. 1 szer mintha félre verne és mintha az adrenalinom felugrana olyan érzésem van és gyorsan ver a szívem utána egyből.

nem túl sűrű jelenségek de szerintem 18 évesen ezek zavaróak.

kb 2 éve dohányzok ha ez számít.

válaszokat köszönöm!!


2011. jan. 5. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld megfigyelni, hogy a szívtájéki szúró érzés változik-e a légzéssel? Tehát ha visszatartod a levegőt, szűnik-e? Mert ha igen, akkor nem a szív okozza. Általában véve sem kifejezetten szúró jellegűek a szívtájéki fájdalmak, hanem inkább nyomást lehet érezni, vagy enyhe égető érzést. Viszont a ritmuszavar lehet, hogy fennáll, szólj a körzeti orvosnak, hogy szeretnéd megnézetni magad a kardiológián, az ilyesmi nem árthat. Jobb a biztonság. De azért ne ijedj meg, szerintem ilyesféle apróbb, enyhe ritmuszavar sok emberrel előfordul, nem biztos, hogy kezeltetni kell. De csak akkor lehetsz biztos benne, ha egy kardiológus megvizsgál.
2011. jan. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

olyankor nem.

olyankor amikor levegőt veszek és minél mélyebben veszek annál jobban szúr.

2011. jan. 5. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!