Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Befelé dől a bokám, emiatt...

Befelé dől a bokám, emiatt nagyon fáj a lábam mit tegyek? Voltam már orvosnál 2nél is, de csak a hülye betéteket adják amiktől nem jobb egyáltalán, pedig már 1éve hordom őket. Linkelek egy képet, hogy hogyan áll a lábam. HOZZÁÉRTŐK SEGÍTSÉGÉT KÉREM!

Figyelt kérdés

23éves vagyok, 76 kiló és 170 cm magas.

[link]


így bedől.. Hiába rakok alá betéteket, oldalra dől be a betét pedig alul támaszt.. Szóval aki tud segítsen!


2011. jan. 5. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hozzáértő de azért:


De a betétet nem úgy kell tenni, hogy pont kitámassza a lábad? Tehát a talp belső részére.


Meg ha tornáztatod sokat? Meg megpróbálsz inkább lábujjhegyen állni? Olyan munkád van esetleg, amikor sokat kell állnod? Mert akkor szerintem próbálj más munkát keresni inkább, vagy a munkahelyen belül áthelyezni magad olyan posztra.

2011. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, pedig ez szép nagy lúdtalp a képen. Ha neked is ilyen van, erre tényleg nincs jobb, csak egy jó betét. Ha nem vagy elégedett ,menj be egy olyan ortopédiai üzletbe, ahol számítógép segítségével keresik meg a legjobb betétet a cipődbe.
2011. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
döntsd kifelé
2011. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!