Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért piros a köldök piercinge...

Miért piros a köldök piercingem? Nincs begyulladva csak piros :S mit javasoltok rá?

Figyelt kérdés

[link]


előre is köszi már am vagy 1 hónapja benne van


2011. jan. 6. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig az úgy néz ki, mint ami gyulladt :S
2011. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem. mármint úgy gondoltam h nincs begyulladva h nem folyik belőle semmi, és ezt mivel tudom megszüntetni ?
2011. jan. 6. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha allergiás lettél a piercingedre, akkor ki kell venni vagy lecserélni orvosi acélra. Ha meg baci jutott bele, akkor vedd ki a piercinget, fertőtleníts le a bőröd és az ékszert, és utána tedd csak vissza. Jód/Betadine lenne a legjobb, de ha csak orvosi alkohol van otthon, az is jó.
2011. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát orvosi fém pedig :S kenegettem betadin kenőccsel is meg tetránnal is :S meg azt is csináltam már amit leírtál de akk majd csinálgatom többször
2011. jan. 6. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég minden este fürdéskor lefertőtleníteni. Ha nem múlik el 1-2héten belül, érdemes megnézetni orvossal.
2011. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok köszönöm :)
2011. jan. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!