Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy hajam ne...

Mit tegyek, hogy hajam ne zsírosodjon olyan hamar?

Figyelt kérdés
Már 2 nap után bezsírosodik. Ez normális? Mit tudtok ajánlani? Csak ne gyógyszert.
2011. jan. 7. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne mossad 2 naponta,csak hetente-kéthetente. A sűrű mosástól zsírosodik a haj.
2011. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó. és ki a fene fog 1-2hetes büdös mosatlan hajjal mászkálni?

Annyit nem ér az egész. Inkább mosom 2naponta de nézzen ki vhogy és ne rajtam röhögjenek.


Ha nagyon zavar elmehetsz dokihoz kivizsgálásra.

18/F

2011. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez a bajom:S

Ha otthon vagy, és teheted, ne moss hajat sokáig, nekem mindig ezt mondták, aztán volt, hogy nyáron KÉT HÉTIG(!) nem mostam meg, és ugyanolyan sz@r.. mondjuk nekem hullik is, a fodrász azt tanácsolta, érdekems kivizsgáltatni, mert a hajhullás jelezhet valami gyulladást a szervezetben, egyébként van akinek azért hullik a haja, mert zsíros nagyon a fejbőre.. Próbáld meg, hogy nem mosod meg, inkább egy kis tupír, és copf..:S

Nincs más ötletem, ha valaki tud valami tanácsot, az engem is érdekelne.. 15L

2011. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sajnos nekem is ez van

a fodrász azt tanácsolta, hogy szép fokozatosan toljam ki hogy pl. 4 hétig csak 3 naponta mosom; utánna megint 4 hétig 4 naponta, viszont nemtudtam csinálni mert 3. nap már elég zsíros volt :S

2011. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonló problémám volt. Nekem ami bejött, az a hintőpor, amikor már kezd zsírosodni a hajad és meg kellene mosni, akkor szórj rá egy kis hintőport. De vigyázz, jól rázd ki utána a felesleget, nehogy fehér maradjon a hajad. Én ezzel a módszerrel olyan 5 napig ki szoktam húzni, de van, hogy egy hétig is elmegy. És mióta ritkábban mosom, tényleg nem zsírosodik annyira.

És egyébként tényleg zavaró tud lenni, második válaszoló, hogy gyorsan zsírosodik valakinek a haja, mert nem mindig van alkalom naponta, két naponta mosni, és nem is egészséges. Nem igénytelen, ha valaki nem most egy hétig hajat, csak tudni kell úgy viselni, hogy ne legyen feltűnő. Lófarok, hajráf, ezek segítenek elfedni a dolgokat..:)

Remélem segítettem.

2011. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

18.48

Értem én. De ha nekem vasalt hogyan oldjam meg? tudni illik nekem 2nap után erős lámpa fénynél szöszmős a hajam.

Szóval használna a hintőpor?

2011. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki...Majd meglátod, egyébként én is vasalom a hajam, és teljesen jó.
2011. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köxy a válaszokat. De nekem nagyon feltünő és olyan idegesítő :( amugy mi az a hintöpor?
2011. jan. 18. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod mi az a hintőpor? Hmm...elvileg babapopsira használják, hogy felszívja a nedvességet, ugyanez az elv működik a hajnál is, felszívja a zsírt...drogériákban vagy bármelyik nagyobb áruházban találsz...a baba részlegen keresd.
2011. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!