Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne zsírosodjo...

Mit tegyek, hogy ne zsírosodjon ilyen hamar a hajam? Naponta úszok, így naponta mosom a hajam (Bánfi vagy Head&Shoulders. Ha egy napot kihagyok úszás tekintetében, akkor a legutóbbi mosástól számítva 15-20 órán belül zsíros, áplatlan lesz a hajam.

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Énis ilyen problémával küszködtem nemrégiben.

Nos,a melírtől kiszárad a hajtöved,és nem zsírosodik olyan hamar a haj,bár én tetettem azóta melírt,és igaz hogy nem olyan hamar,de zsírosodik.

Második lehetőség hogy púderezed,illetve hajbalzsamot használsz mosás után!

És végül a harmadik lehetőség,ami számomra a legjobban bevált módszer: Ha beteg vagy,és nem úszol azokon a napokon,mondjuk egy hétig,vagy ha nemis vagy beteg,nyugodtan hagyj ki pár napot,úgyh ogy nem mosol hajat,csak púderezd be és úgy mindjárt nem tűnik zsírosnak. És így megszokja a hajad hogy nem mosod minden nap,bár a te eseted nem ilyen egyszerű ha úszol...

De szerintem a te esetedben bevállik a balzsamozás! :)

2011. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne mosd ilyen sűrűn. Minimum 2 naponkénti mosásra told ki, 2. nap használj hintőport vagy szárazsampont.
2011. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!