Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jógával lehet fogyni? Vagy...

A jógával lehet fogyni? Vagy csak a "testi és lelki egészséget" és kikapcsodást segíti?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi nem tudom, de engem is érdekelne.
2011. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
53%
lehet vele fogyni.. most sokat olvastam ezen az oldalon, szinte mindenki azt írta, hogy nem nem lehet vele fogyni..meg semmire nem jó, meg stb. Utána néztem nagyon alaposan, igenis lehet vele fogyni. Természetesen kell mellé a megfelelő étrend, odafigyelés, de segíti a fogyást. Például vannak kifejezetten olyan gyakorlatok, amik a csípőn és hason lévő zsírfeleslegtől szabadit van, de van olyan ami a feneket vagy a combot segíti a fogyásban. Úgyhogy nyugodtan nézz utána, szakértők véleményét is nézd meg, és nézz már videót,hogy miért is hasznos :)
2012. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!