Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A páromnak kivették a fél...

A páromnak kivették a fél veséjét. Jól tudjuk, nem lehet gyerekünk? Ha nem miért?

Figyelt kérdés

Ha tudtok linket szívesen fogadok.

Mindenkinek köszönöm!!!


2011. jan. 11. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de miért ne lehetne ? Nem hinném, hogy bármi köze lenne a vesének a gyerekhez.
2011. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
feltehetőleg ő a nő. szerintem lehet gyerek, csak nagy eséllyel azonnal veszélyeztetett terhes lesz. nőgyógyásztól kell érdeklődni.
2011. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha Ő a nő, sok ok lehet, amiért nem lehet. A vese "méregteleníti" a szervezetet, szabályozza (többek között) a vérnyomást, stb., stb... Persze orvost kell erről megkérdezni...
2011. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem elöször ott érdeklödjetek, ahol mütötték, meg a háziorvst, és nögyógyászati klinikákat is kérdezzetek meg.


Valószinüleg nem kizáró ok, de a terhesség alatt állandó orvosi felügyereletre szükséges.

2011. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A kérdező Nő.

A párom férfi.

Én ezt olvastam a neten, meg mikor beszéltünk Ő is azt monda, h most tudta meg, h nem lehet.

És arra voltam kíváncsi, h ti mit tudtok.


Köszi a válaszokat!

2011. jan. 11. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Sokan élnek egy vesével, vagy azért mert valamilyen ok miatt el kellett távolítani illetve van aki egy vesével születik. A vese ugyan páros szerv, de ha a meglévő egy megfelelően működik akkor teljes értékű életet lehet vele élni, így a gyerek vállalásnak sem igazán lehet akadálya, sőt a transzplantált vese sem kizáró ok.
2011. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. jan. 11. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:
ha daganat miatt kellett kivenni, és kapott sugarat, akkor az inkább valószínűsíti a meddőséget. ilyen áll a háttérben?
2011. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kivették a veséjét, még lehet gyereketek.. pláne egy férfinál.. neki csak szexelni kell ehhez, nem kihordani a gyereket.

Párom 1 vesével született, van 2 egészséges gyereke. Teljes értékű életet él.

2011. jan. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A vese energia táplálja az agyat, itt születnek a gondolatok. Táplálja a csontvelőt, itt születnek az új vörösvérsejtek. Felelős a szexuális energiáért, ha rossz a vese, potenciazavarok, frigiditás, meddőség lép fel.


Köszönöm a válaszokat!


Én úgy tudtam meg neki is azt mondták, h nem is lehet.

De ezek szerint "csak" vigyázni kell a veséjére.

Ezt így is úgy is megtettük volna.

2011. jan. 12. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!