Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Herpesz elmulasztható agykontr...

Herpesz elmulasztható agykontrollos technikával?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ezotéria témakörben van agykontrollos rovat,de sajnos abban a témakörben sok a komolytalan válasz,ezért itt kérdezném meg.

Ezt a betegséget is lehetséges ilyen módon elmulasztani,vagy elősegíteni a gyógyulást?Esetleg valami bevált tecnikája van valakinek?


2011. jan. 12. 10:42
 1/3 Ájhevnó ***** válasza:

Ne haragudj, de komolytalan témára, komolytalanul lehet válaszolni. Az agykontroll nem véletlenül van az ezotériában, és attól, hogy ide írod, még ugyanaz.

Az agykonrtoll "varázsában" nem hiszek, maximum annyit, hogy aki ezzel foglalkozik, jobban figyel magára, ebből eredhet a tapasztalt pozitívum.

Mivel a herpesz nem egy pszihés tünet, amit magadra figyeléssel elintézhetsz, ezért szerintem nem ér semmit. Immunrendszer erősítőkkel próbálkozz inkább. Vitaminok, mozgás, megfelelő étkezés. A gyakori herpesz ugyanis a gyengült immunrendszer egyik tünete is lehet.

2011. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Látom,szkeptikus vagy,de azért hasznos tanácsokat is írtál.Nos,nem én vagyok beteg,hanem egy családtagom,akin szívesen segítenék ilyen módszerrel,mivel ő maga biztos nem alkalmazná,mivel nem igen hisz szerintem benne.

Én a torokgyulladásomat mulasztottam el agykontrollal épp az elmúlt éjjel.Reggel még kicsit fájdogált,de már semmi bajom,pedig igen csúnyán indult!Nincs okom kételkedni a hatásosságában.De herpesz ellen még nem próbáltam,mást gyógyítani szintén nem próbáltam még.Ezért kérdezősködtem.Köszönöm válaszod.

2011. jan. 12. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:
az agykontrollal bármi jót lehet. :)
2011. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!