Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz elmúlasztható kevesebb...

Herpesz elmúlasztható kevesebb mint 48óra alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap este fogmosáskor észrevettem, hogy feldagadt az alsó ajkam és feltünően piros a szám, picit észleltem 1 kisebb hólyag belül.Azonnal fogkrémet raktam rá, azóta óránként lemosom és újra fogkrémezem.Nem aludtam semmit, csütörtök délután állásinterjúm lesz. Lehetséges, hogy addig elmúljon?
2011. aug. 3. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha időben "elkaptad", akkor elképzelhető. Ha már valóban hólyagos volt, akkor szerintem nem.
2011. aug. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :(((((((((((((((((((((((((((((((((


Nincs elég bajom?!Mindjárt sírva fakadok:(((((((((((((((((((((

2011. aug. 3. 07:55
 3/14 A kérdező kommentje:
Életem első csodás herpeszével kapcsolatban lenne még 1 kérdésem. Hibázok azzal, hogy kb. óránként újrakenem a fogkrémet? azért kenem újra, mert kb. addig érzem a csipést és bizsergést, mikor megszárad ugy érzem már nem használ.
2011. aug. 3. 07:59
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert nem nagyon jellemző rám a herpesz. maga az ajak seb nem igazán jön ki, inkább a nyirokcsomó duzzanat jellemző rá. Annyival talán jobb, hogy nem éktelenkedik a számon a seb, de olyan mintha állon vágott volna valaki. Így nekem az aloevera kaktusz nedve tökéletesen használ.


Páromra volt jellemző az akár hetente megjelenő herpesz. Ő zoviraxal kenegette. Ezzel se múlt szerintem semmivel se gyorsabban. Vannak ezek a tapaszok. Patikában vehetsz. lehet, hogy hülyeség, de ha nagyon zavar kipróbálnám, talán valamit javít a helyzeten egy megfelelően takaró rúzzsal. Persze ha lány vagy :) azért készülj fel arra, hogy ezek a patikában kapható krémek, láthatatlan tapaszok nem olcsóak.

2011. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De szerintem, semmi baj nem lesz, ha tiszta kézzel megfelelően fertőtlenítve a sebet gyakran kened fogkrémmel. A lényeg, hogy bármennyire is ingerel, ne nyalogasd, vakargasd vagy bármi.
2011. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most indulok a patikába 8:30kor nyit, megveszek mident, csak takarodjon.Igen, egy kétségbeesett 21 éves lány vagyok, a tapasz+rúzst kiprobálom ha nem lesz más megoldás :/
2011. aug. 3. 08:16
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudosítás:

megjöttem a gyógyszertárból,20perc nyitáskésés utána, bunkó paraszt a kiszolgáló jutott, aki semmiről nem tud semmit, hát az ilyen patikus forduljon fel :@ Többet oda se megyek...Végül vettem zoviraxot és herpach tapaszt érzésem szerint jó drágán, majd 4500Ft-ot fizettem. Nah mind1, csak múljon el...szurkoljatok értem :(:(:(

2011. aug. 3. 09:05
 8/14 A kérdező kommentje:

Jaa még 2 dolog, úgy tünik nagy hiba volt az óránkénti kenegetés, leázott a hólyag és jelenleg nyilt seb :S

Plusz Kelemen Annácska jelenleg max jelenthet nekem....

2011. aug. 3. 09:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyébként is így lett volna. Az nem szárad rá, hanem kifakad és akkor lesz rajta egy sebszerűség. Írtam, hogy nem olcsó mulatság a dolog.


Jobbulást :)

2011. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez egyre rosszabb :S újjabb pukli :( ráadásul ez a zovirax eszeveszetten mar :(
2011. aug. 3. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!