Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha néha csak úgy megszédülök...

Ha néha csak úgy megszédülök az mitől lehet?

Figyelt kérdés

Néha egyszer csak elkezdek szédülni, nem erős, olyan mintha minden pl jobbra fordulna, ilyen forgószerű.


Mitől lehetséges ez? Mondanátok példákat? vagy hogy hogy lehet ezeket elkerülni/megszüntetni ? Mert sajna hajlamos vok a legrosszabbra gondolni :S


2011. jan. 12. 19:49
 1/5 anonim válasza:
Nyugi :).Lehet hogy csak alacsony a vérnyomásod,és azért. Milyen helyzetekbe fordul ez elő?
2011. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mint pl most, de ritka azaz nem gyakori. csak ülök itt a gép előtt és egyszer csak szépen fokozatosan elkezdődik erősödik majd tart egy ideig és elmúlik:S
2011. jan. 12. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

ha ülő, v fekvőhelyzetből felkelsz, és ak szédülsz meg, ak ne aggódj, csak alacsony a vérnyomásod, nekem is az volt, amikor 2 napig nem ettem semmit:D

egyél sokat, igyál minden nap egy deci bort, v más vastartalmú ételt (azt inkább egyed :), és ha vérszegény is vagy, ak is rendbe jössz ;)


ha nem, ak irány a doki, és kiderül, h foraminiferák zabálják föl a vörösvértestjeidet és a vérlemezkéidet addig, amíg olyan szárazak lesznek az ereid, mint a mohácsi sivatag :D

2011. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem súlyos vérszegénységem van, ettől is lehet
2011. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám :nyáron volt 1 nőgyógyászati műtétem miután hazajöttem eszméletlen véreztem 1 vérem biztos elfolyt.Aztmondták az természetes.Azóta szédültem sokszor, most javasolta a házi orvosom hogy szedjek MagneB6-ot.Vastartalmú pezsgőtablettát is vettem.Szedem,és iszom és jó ,nem szédülök.Azelött ha bárhol sorbaálltam meleg volt,sok ruha volt rajtam,esetleg éhes is voltam kezdtem elszédülni mindig.Végre vége.
2011. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!