Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mentettél életet? Emberét,...

Mentettél életet? Emberét, illetve állatét? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan (újraélesztés) még nem. De olyan már történt, hogy én kiáltottam rá a zebrán a barátnőmre, hogy azonnal álljon meg, vagy elüti az autó... Ha nem szólok, elütötte volna, mert nem számított rá, hogy nem fog fékezni, de én ösztönösen óvatosabb vagyok ha autósokról van szó...


Aztán egyszer a gyógyszeres öngyilkossággal fenyegetőző szülőm helyett én vettem be a gyógyszereket, hogy ne tegye meg...


Állatot? 3 macskát. Nem igazán "megmentés" volt, befogadtuk őket az utcáról, de ki tudja, hogy azóta már hol lennének,ha ott maradnak...

2011. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kompresszió 10 percen túl. életben maradt, amíg kiért a mentő. úgy tudom azóta is jól van. rendelőben dolgoztam pár hónapig. jelenleg orvosira járok, még nme tartok ott, hogy beteghez is nyúlhatnék. majd negyedévtől:)
2011. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kiskutyát. Kölyökként (3-3,5 hónaposan) találtam az utcán. Csupa vér volt. Megfogtam betakargattam a kedvenc pulcsimba és vittük állatorvoshoz.
2011. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többszázszor sajnos, amióta autót vezetek iszonyat sok kamikaze-val hozott össze a sors, akik a reflexeimnek köszönhetik az életüket
2011. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát ha az számít, én kimentek mindenféle bogarat, méhet, muslicát a vízből. :) És a macskáimtól elveszem a megfogott gyíkot, vagy madarat, bár néha már nem lehet rajtuk segíteni.
2011. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kis gyereket egy fürdőben. Anyuka beleengedte úszógumival a nagy medencébe, aztán elszaladt valahova. A kicsinek meg elkezdett ereszteni az úszógumi! Amikor odanéztem, már csak a fejét láttam, ahogy elmerül. Beugrottam, kihúztam! Hívták az úszómestert. A család nem győzött hálálkodni, az úszómester meg ki akart tüntetni! :) Akkor voltam kb. 13 éves!:)
2011. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Több macskát kiszedtem a kutyák közül.Egyet háromszor is.De sajnos volt,akit nem sikerült,nem is egy.

Ezen kívül vízbe esett legyeket, bogarakat is mentettem meg.

2017. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!