Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet epilepszia? Sokat...

Lehet epilepszia? Sokat rángatózik a kezem vagy lábam (pláne ha álmos vagyok akár nappal, akár este), illetve kisebb izmaim arcon, hason meg ahol azt sem tudtam, hogy van izom.

Figyelt kérdés
Meg sokat vagyok álmos, fáradt.
2011. nov. 5. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt mindenképp orvosnak kell megállapitani-neurológus,de mihamarabb!!!
2011. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Epilepszia biztos nem ,kizart,annak mas tünetei vannak.Az hogy rangatozik a kezed,labad stb. azok az idegek,de hogy lenyugtasd magad,beszelj a haziorvosoddal,lehet csak Mg , B vitamin hianyod van,esetleg vas.
2011. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Amina.Éda válasza:
Ha egy baba születik úgy,hogy görcs van az agyában....a kezecskéit ökölbe szorítja úgy remeg aztán elmúlik..szerintetek ez lehet epilepszia??
2011. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden újszülött igy viselkedik!!!Ez nem epilepszia!!!Csupán az izmai!!! ne aggógódj! magátólelmúlik!ill az anyatej,tápszerben levö vitaminok hatására,meg a mozgás hatására!
2011. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!