Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen lehet ez a betegség?...

Milyen lehet ez a betegség? Influenza?

Figyelt kérdés

Tegnap még elmentem suliba azonban mikor odaértem, már gyengének éreztem magam, hidegrázások jöttek rám.

Hazaértem, mert nagy nehezen kihúztam a napot, hogy nem csináltam semmit..

szóval hazaértem megmértem a lázam: 38,3 fok volt.

Bevettem egy Algopyrint ez levitte 37,1 fokra..

Kb 2-3 óra után újból 37,5 nél jártam és ahogy telt az idő estére vissza ment 38,4-re, fettem egy hideg gyors zuhanyt majd megittam egy Neo Citrant. Nem tudom, hogy mennyi idő után hat ez a gyógyszer, így bevettem még 1 Algopyrint.

Ma felkeltem már 37,9 volt 8:00-kor.

Tüneteim:(hirtelen jött)torokfájás erőltet a köhögés mert hurutosnak érzem magam, gyengeség, szédülés, láz, fejfájás, néha eléggé fájnak a lábaim.Elmentem WC-re és láttam, hogy kicsit mintha sötét barnás talán kicsit gennyeset vizeltem volna. Ez lehetséges azért mert nem ittam szinte semmit? :/

Segítsetek légyszíves, hogy mit csináljak ezzel a lázzal?!

Megfordult a fejemben, hogy influenza..szerintetek?

Nagyon köszönöm a segítséget!


2011. jan. 13. 08:13
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy influenza, de az is lehet, hogy valami más. Menj el a körzeti dokihoz, mert lehet antibiotikumot kell szedned, meg gondolom suliba se kellene menned most. Írasd ki magad, és gyógyulj meg!
2011. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát az a baj, hogy már rengeteget hiányoztam...

De ezzel most megint nem tudok mit csinálni..

Reggeli láz ellen mit csináljak?

2011. jan. 13. 08:36
 3/5 anonim válasza:
Hát lázasan semmiféleképp ne menj suliba. Be kell venni egy lázcsillapítót, vagy neo citrant, és befeküdni az ágyba. Ha nem viszi le, akkor hideg fürdő. De, ha lázas vagy, nehogy menj suliba, mert még rosszul leszel.
2011. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

suliba semmikép nem megyek..

Neo citránt mikor érdemes bevenni?

2011. jan. 13. 08:46
 5/5 anonim válasza:
Általában lefekvés előtt szokták, de ha most is nyomod az ágyat, akkor beveheted. Jó forróra csináld meg és takarózz be jól utána.
2011. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!