Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírok elmenni orvoshoz....

Nem bírok elmenni orvoshoz. Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

3 havonta vissza kell járnom nőgyógyászhoz már 3 éve. Eddig mindig időben visszamentem.

De novemberbe félre diagnosztizáltak (méhen kivüli terhesség).

Annyira megviselt, hogy azóta sem a régi papírjaimért sem a zárójelentésemért nem mentem be.

Megint panaszaim vannak és félek elmenni.Reggelre volt tervezve ,de olyan félelem jött rám ,hogy sírógörcsöt kaptam és meggondoltam magam. Nagyon fontos lenne visszamennem ,de nincs hozzá lelkierőm , félek ami eddig nem volt. Mit tanácsoltok? Nagyon ki vagyok készülve idegileg. Amúgy is depresszióval kezelnek, így még ez is tesz rá egy lapáttal.


2011. jan. 13. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy kísérjen el. Amúgy meg egy pszichológus sem ártana, ha ennyire ki vagy borulva.
2011. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legjobb volna ha esetleg barátnőd elkísérne.Tudom,én is félek mindig orvoshoz menni.Gondolom éjjel sem nagyon tudtál aludni,mert idegeskedtél.Én úgy szokok erőt venni magamon,hogy a gyerekemre gondolok,hogy most már miatta is el kell menni,hisz fel kell nevelnem.Meg ha túl vagy rajta akkor megnyugszol majd,így meg csak tovább idegeskedsz.
2011. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg keresnék egy másik nőgyógyászt..
2011. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!