Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magasabb akarok lenni! Ezzel...

Magasabb akarok lenni! Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem! (? )

Figyelt kérdés
tehát ha eszek 100% proteint.. 16 éves vagyok és nagyon alacsony.. bár mások szerint nem.. lehetne valami bajom ha idöszakonként midnig ennék egy kicsit?
2011. jan. 13. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az mit takar, hogy "időszakonként mindig"? Amúgy fiú vagy? Hány centi vagy?
2011. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lány.. 158 centi.. és hogy nem tudom időszakonként hetente 3x ennék belőle bizonyos mennyiséget..
2011. jan. 13. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, ne akarj magasabb lenni! Én 156cm magas 24 éves lány vagyok, és mikor annyi idős voltam, mint te, még magasabb akartam lenni, de már örülök neki, hogy alacsony vagyok, így nem érzem magam olyan öegnek :)
2011. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oo köszi a biztatást, de én a célomon nem változtatok.. de azért köszönöm :)
2011. jan. 13. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyázz vele. Mi lesz, ha széltében nősz és nem hosszában? =) Orvost kérdezz, mielőtt bármivel is kísérletezni kezdesz. Vagy pszichlógust - önelfogadás téren.
2011. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, és őszintén mondom, hogy ne akarj magasabb lenni! A fiúk általában odavannak az alacsony lányokért...pl Anna Kendrick 157cm, mégis minden férfitársam elfogadná. Ne változtass magadon.
2017. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!