Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy este mikor...

Longi kérdése:

Mitől van az hogy este mikor lefekszem hirtelen elalszom majd felijedek. Ezzel egyhuzamban vannak kisebb rángások is elalvás előtt. Az egész testem berándul miközben próbálnék elaludni? Várom válaszaitokat!

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 05:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem napközben nyugtalanít valami,sok stressz ér,gondjaid vannak,amik miatt már elaludni sem mersz.

Én is tapasztalok ilyet,mikor idegesebben fekszem le.

2011. jan. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
enyhe alvásparalízis, teljesen általános jelenség az emberek jó részénél
2011. jan. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nekem nem alvásparalízisem van az tuti nem bénultam még le semmi ilyen. Inkább a fő tüneteim az hogy hirtelen elalszom majd felijedek nagy levegőt véve közben. A rángások még elalvás előtt vannak mikor még ébren vagyok. Nincs stresszes életem, de ez márbosszant kicsit amit a testem művel...
2011. jan. 14. 23:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Rángás teljesen normális! Mikor az ember fáradt és gyorsan elalszik rohamosan esni kezd a vérnyomás ezért ráng az ember.
2011. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is szoktam rangatozni
2013. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van 6 éve. A sok stressz miatt van szerintem is. Megoldást nem tudok rá. Idegesítő és szinte már a rángástól fél az ember nem a stressztől.
2015. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!