Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan maradjak ebren kb....

Hogyan maradjak ebren kb. este hat oraig?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy tegnap delutan haromkor keltem fel, osszvissz kb. 9,5 orat aludtam. Most nem fekhetek le, mert 3 ora mulva mennem kell, es meg egy csomo dolgot meg kell csinalnom. Szivritmuszavarom van, koffeint nem nagyon fogyaszthatok, mit tegyek? Este 6ig 7ig jo lenne ebren maradni.
2011. jan. 14. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én általában azt szoktam csinálni, ha nagyon álmos vagyok kimegyek sétálni ( ha hideg van be válik mert felkelek! ) Vagy veszek egy langyos fürdőt! De amúgy ha nem vagyok álmos csak elfekszek és 10 perc alatt elalszom! :D Szóval ha nem fekszek el bármeddig fent tudok lenni! (=
2011. jan. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy tényleg a friss levegő,vagy most egy "hideg zuhi",nem szó szerint,csak ne dög meleg vizzel,amitöl elalszol.

2011. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!