Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórházból ki lehet menni sétálni?

Kórházból ki lehet menni sétálni?

Figyelt kérdés
A héten fekszem neurológiára de nem tudom hogy cigizzek. Ki lehet menni pl ha azt mondom a mekibe megyek vagy ilyenek? 17L PS. a szüleim nem tudják
2011. jan. 16. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

XDDDDD

mekibe mész..... baaanyyyek

XDDDDDDD


Szerintem ameddig be nem töltöd a 18-at gyerekként kezelnek, így se ki se be, vagyis bent kell lenned. A kórház nem olyan terület ahonnan ki lehet menni....főleg gyerekként. A cigit jobb ha arra az időre abbahagyod,mivel biztosra veszem, ha lebuksz a kórházban a szüleid biztos hogy megtudják...

2011. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kórházakban is vannak kijelőlt dohányzóhelyek. Az utcára nem hiszem, hogy kiengednek naponta többször.
2011. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van a kórház területén ilyen parkszerűség, vagy kijelölt hely, ahol lehet dohányozni (ahol én lakom, ott van), akkor ott rágyújthatsz.

De ha azt mondod, hogy mekibe mész, szerintem oda nem engednek ki, meg a kórház területén kívülre se.

21/N

2011. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk neurológián nem biztos, hogy nikotinnal kéne töltened a szervezetedet...


Aztán ne lepődj meg az eredményen, ugyanis a nikotin hat az idegi működésre.

2011. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Istenem, ennyi baromságot, a kórház nem börtön. Oda mész ahova akarsz. DE a kórházi dolgozók baromi morcosak lesznek, ha keresni kell téged, mert nem vagy az osztályon és mondjuk vért akarnak venni. Megjegyzem a cigaretta biztosan ki fog derülni.
2011. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!