Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6 hónapja csináltattam a...

6 hónapja csináltattam a lábamra egy tetoválást, amiben a feketén kívül van piros és zöld szín is. Kb.2 hónapja a piros szín (csak a piros! ) duzzadt, viszket és felhólyagosodott. Mivel csökkenthető illetve mivel tüntethetőek el a hólyagok végleg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 02:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Olvastam,hogy a piros és a sárga szín a legveszélyesebb ilyen téren.

Hallottam azt is,hogy a piros és a sárga színű festék a legveszélyesebb ilyen téren.Mivel nekem piros van benne,ezért gondolom azt,hogy allergiám lehet rá.Nem szeretnék emiatt véglegesen megszabadulni a tetoválásomtól de azt sem szeretném,hogy emiatt komolyabb bajom legyen.Azt hallottam,hogy a szteroid tartalmú krémek ilyen esetekben csökkenthetik a gyulladást és a hólyagokat.A baj csak az,hogy egy sincs aminek tudnám a nevét.Segítsetek!!

2011. jan. 18. 02:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem kérdés: rövid úton bőrgyógyász!

Ez nem egy nátha..

2011. jan. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez sajnos túlérzékenység! A lényeg hogy ha már begyógyult ne vakard, kenegesd valamilyen hámosító krémmel illetve ha gyulladt akkor gyulladáscsökkentővel.

Én is így jártam csak nálam egy sötétlilás árnyalatot dobott ki a lábam. nekem egy 4-5 hónap volt mire meggyógyult és sajnos ki is dobta egy részét!

2011. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el a bőrgyógyászatra, ott írnak rá megfelelő krémet, ha nem kell megszabadulni a tetkódtól.
2011. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!