Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

A kézfejeimen nagyon látszanak az erek, kicsit púposak, amúgy alig látszik máskor. Mitől van, vmi bajom lehet? Nagyon meg vagyok ijedve!

2009. febr. 2. 22:57  Privát üzenet  

A válaszok
Leginkább semmi bajod sincs, relax! Próbáld meg felemelni őket vízszintesig, figyeld meg, kiürülnek azok a vénák. Ha amúgy semmi más betegséged nincs, ez magában nem baj.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2009. febr. 2. 23:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a keringésemmel van egy kis gond. Pár hónapja is volt ilyen h megduzzadtak az ereim a kézfejemen, és zsibbadt is. :S

# 2/7Időpont 2009. febr. 2. 23:10 Privát üzenet
Én nem akarom bagatelizálni a problémád, de gyakorló orvosként ilyen tünettel még nem találkoztam. Egészséges embereken viszont annál gyakoribb. Ne aggódj! Ha csak az egyik kezeden lenne, még volna jelentősége, de így nem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2009. febr. 2. 23:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi, megnyugtattál:)

# 4/7Időpont 2009. febr. 2. 23:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ha csak az egyik kezem lenne így, akkor mi lenne a gond? Csak hogy fel legyek készülve, ha van valami:) (kicsit aggodo típus vagyok)

# 5/7Időpont 2009. febr. 2. 23:45 Privát üzenet
Nem kicsit vagy aggódó tipus, sőt, mintha egy kicsit túlzásba is vinnéd, nem?

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2009. febr. 3. 19:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát..de!:)

# 7/7Időpont 2009. febr. 4. 18:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az orrom körül apró, piros hajszálerek látszanak, egyre több. Hogyam tüntethetném el őket?
Miért van az, hogy hogyha főtt kukoricát vagy kukoricás ételt eszünk, akkor az ürülékben látszanak a kukorica darabok? Az miért nem barna?
A kézfejemen miért látszanak az erek, ki vannak dudorodva?
Csütörtökön arcon kapott egy koszos seprű, és utána vettem észre hogy a szememben 1 borsónyi részen kicsit megpattant erek látszanak lehet ebből baj?
Mindkét combomon 2-3 napja hosszú, kékes csíkok látszanak. Visszérre gondoltam, de nem dudorodnak ki, nem is fáj, a lábam se fáj. Mi lehet ez és mit lehet tenni ellene?
Megvágtam késsel pár helyen a karom nem túl mély vágások de azért kicsit véreztek meg eléggé látszanak most, mikorra tűnik el? Mivel kenjem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!