Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jelennek meg piros...

Miért jelennek meg piros pöttyök, kiütések a karomon és a testemen?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.bárányhimlős voltam, rózsahimlős nem.kizárt a rózsehimlő mert lázam nincs.hétfőn történt:a könyökömön lévő sebet felszakítottam vasárnap, ezért hétfőn leragasztottam, ügyelve hogy a sebtapasz ragasztó része ne érjen a sebbe.nap közben elkedzett viszketni az a tájék, megvakartam. aztán megint meg megint.mikor nap végén levettema tapaszt, már a könyökömtől számított 5 cm sugarú kör tele volt ilyen kiütésekkel, ami szúnyogcsípésnek néz ki és nagyon viszket.azóta sem múlt el cserébe újak jelennek meg rajtam, most már a lábamon és a köldökömnél is és ezek is viszketnek.nem enyhülnek, pedig jeget illetve fenistilt is tettem/kentem rá.

anyukám szerint csalánkiütés lehet, de az pár napon belül elmúlik maximum és ez már lassan egy hete van rajtam és újak is jelnnek meg. MI LEhet ez?mit lehet ellene tenni? köszönöm szépen.


2011. jan. 22. 12:48
 1/2 Bocipók ***** válasza:
Bőrgyógyász!!!!!
2011. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó egy kicsit bővebben válaszoljatok a jövőben
2011. jan. 22. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!