Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy borotválkozá...

Miért van az hogy borotválkozás után, apró piros pöttyök jelennek meg az arcomon?

Figyelt kérdés

Még nem olyan rég óta borotválkozok kb.1-2 hónapja.De eddig nem csattogtam ki, csak most.Miért van ez? Hogyan lehet eltüntetni?Mivel kenjem be?

A válaszokat elöre is kössz.


2010. aug. 11. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:
És pattanások is lesznek a borotválkozástól.És használok after shave-t borotválkozás után.
2010. aug. 11. 13:37
 2/5 anonim ***** válasza:

érzékeny a bőrőd azért :)

menj és nézz körül a dm-ben vagy hasonló boltban és vegyél vmi nyugtató krémet amit borotválkozás után használsz

ha pedig már kipattogtál akkor a kis pöttyökre nagyon jó a babapopsikrém :D tényleg hatásos és gyorsan elmulasztja

2010. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

okés.

arra a babakenőcsre gondolsz amit gyógyszer tárban lehet venni, fehér kis müanyag kerek "dobozban" van?

Ha jól tudom bóraxos babakenőcs a neve.

Ha is erre gondoltál, akkor holnap veszek.:)

2010. aug. 11. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
mindegy hogy melyiket veszed...én igazából a Sudocrem-et ajánlom de tényleg jó másmilyen is :)
2010. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké:D
2010. aug. 14. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!