Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MIért foszlik a szerszámom?

MIért foszlik a szerszámom?

Figyelt kérdés
Foszlik a péniszemről a bőr , elég gázos a helyzet , most nem akarok poénkodni de olyan mintha egy kigyó vedlene , aggódnom kéne? , valakinek volt már hasonló?
2011. jan. 22. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális dolog.

Bár nő vagyok, sosem láttam, hallottam ilyesmit se a férjemtől, se az eddigi partnereimtől.

2011. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is elég furcsa , de nemvagyok megrémülve mert mondom leszedegetm rola a száradt bőrt vagynemistudom miez és alatta pedig minden makulátlan.
2011. jan. 22. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki van száradva.Jó öreg Nivea,aztán hadd szóljon.
2011. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. jan. 22. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:

A legjobb válasz: "Természeteses dolog, bár én nő vagyok és sosem láttam ilyet senkin" :D

...akkor látod tuti lehetsz benne, hogy abszolúte természetes dolog és véletlenül sem egy börbetegség :)

2011. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ha tudnál olvasni látnád, hogy nem azt írtam "természetes dolog", hanem pont az ellenkezőjét...

Szerintem nőként több farkat láttam, mint te pasiként életemben, de hogy te az alacsony intelligenciájúak közé tartozhatsz abban biztos vagyok.

2011. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez valami gombának tűnik első olvasatra, szerintem mutasd meg a bőrdokinak, megéri.
2011. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19:26 Rib@nc xD
2011. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!