Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiú vagyok, a szerszám...

14 éves fiú vagyok, a szerszámom 16 centi. Viszont, amikor merevedik, teljesen megmerevedve a makkom a fejem felé mutat,1-2 centi hijján hozzásimul a hasamhoz. Olvass tovább. Nos?

Figyelt kérdés

Ezért félek 1 kicsit, hogyha jönne 1 komoly kapcsolat, szex közben nem-e lenne zavaró. :S 15-16 centis a szerszám. Ezzel még várni kell, hogy fejlődjön, vagy ez más probléma?

Értelmes válaszokat!!!


2011. máj. 1. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most neked tulajdonképpen mi a bajod?
2011. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Ezzel még várni kell, hogy fejlődjön, vagy ez más probléma?"

A nemi szervre értem. Tehát, ha "fejlődök" ez nem lesz így?:) Érted?

2011. máj. 1. 20:37
 3/13 anonim ***** válasza:
xD minden f@sz valamerre hajlik merev állapotban egyenes f@sz nincs A tied erre hajlik azt ennyi
2011. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nekem szinte teljesen felfele, és nehéz lejebb hajlítani:DDD ez ilyen szar?:S
2011. máj. 1. 20:38
 5/13 anonim válasza:
Istenem amikor először olvastam azthittem poénkérdés. Igen baj, vágj le belőle 10 centit hogy ne érjen a hasadhoz. De pontosan mérj, mert ha rosszul vágod akkor is hozzá fog érni. Hülye kérdésre hülye válasz -.-
2011. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De ember háát ha nehéz lejjebb hajlítani ne hajlítgasd... Nem baj az hogy merre hajlik. Most mit tudsz vele tenni???:O hacsak nem megfogadod a levágós tippetxD de az fáj szal sztem ne!!!
2011. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A hossza pont jó, hajlani meg arra hajlik, amerre. Legalább nem lesz gond a misszionárius pózzal.
2011. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mivel mérted? én mérőszalaggal mert nem volt kéznél vonalzó és nem tom van-e köztük külömbség
2011. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te mindenkinek ezt írod? Már 3 kérdésnél ugyan ezt a szöveget látom.. Szóról-szóra. :D Ne aggódj már,normális a méreted,ha mérőszalaggal,ha vonalzóval méred.. :D


Kérdező: Nem hiszem,hogy fog változni,sőt biztos,hogy nem.Ne légy ettől megijedve,minden rosszban láss valami jót! :) Ez a te hasznodra válik majd,ugyanis a felfele "kunkorodó" pénisz sokkal jobban izgatja a G-pontot,mint a normális,pl balra hajló pénisz. :) Szóval ne legyél elkeseredve! :)

2011. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

O.o nemtom nekem tök merőleges a hasamra.

nekem egyenes

2011. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!