Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyit lehet fogyni a fahéjolajtól?

2008. jan. 26. 16:24  Privát üzenet  

A válasz

Ez attól függ, hogy míg a zsebedben tartod, kenyéren és vízen hány napot bírsz ki.

Persze javíthat az eredményen a napi futkosás is.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2008. febr. 2. 16:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14 éves fiú vagyok 186 cm magas 90 kg, elég izmos vagyok de szeretnék picit fogyni hasból derékból, és ezt hogyan tehetem meg, milyen diétákat ajánlotok, sokat sportolok szóval...
Mennyi súlyt lehet leadni (mennyit lehet fogyni) egy éjszaka alatt egy buliban, ha folyamatosan táncol valaki?
Szeroiddal fogyni, nagyon gyorsan?
14/L 167 cm 70 kg. Fogyni szeretnék, Szeptemberig, mit kell ehhez csinálnom naponta?
Lehetséges, hogy a lyndinette 30-tól nem tudok fogyni? Hiába csinálok bármilyen fogyókúrát, tornával kombinálva nem megy a fogyás. És híztam is tőle, de lefelé nem megy.
Hasról fogyni, de hogyan? 14/L

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!