Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Takony van a torkomba, néha...

Takony van a torkomba, néha véres is. Mitől lehet ez, és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
már egy hete fáj a torkom, reggelenete nagyon. Két napja megnéztem a szám a tükörben és észrevettem hogy a torkomban részben vér és részben takony van.Néha csak takony és van amikor nincsen.Amikor orrot fújok akkor kicsit véres.
2011. jan. 24. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2011. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A köhögéstől a torkodban, az orrfúvástól az orrodban megpattanhat egy hajszálér, attól látod véresnek a váladékot. Torokfájásra igyál zyálya teát, kamilla teát, köhögésre karamelles hagyma teát, hársfa teát, és egyél mézet, de utána ne igyál, hogy a nyálkahártyán ott maradjon a baktérium ölő méz.
2011. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*zsálya
2011. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem köhögök :S

de koszi a tippeket, kiprobalom

2011. jan. 24. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hasonló volt és nemrég voltam dokinál nekem azt mondta, hogy kezdeti stádiumú mandulagyulladás melynek eredménye egy hátsó garati nyákfolyás (mely rossz ízű, takony állagú). A vér pedig az orrból folyik vissza az eldugult orr miiatt (valószínű elpattant egy hajszálér...)


Nekem amoxicilint (gyulladáscsökkentőt) írt fel meg C-C-vitamint, orcseppet.

2011. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És az lehet hogy majd ki kell venni a mandulát?
2011. jan. 24. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nekem amoxicilint (gyulladáscsökkentőt) "

Az amoxicillin antibiotikum.

2011. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!