Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek hosszúkás,...

Mitől lehetnek hosszúkás, viszkető "sebek" a hátamon?

Figyelt kérdés

Igazából amúgy nem sebek, csak kivakarom őket és attól sebesek. Hosszúkás, gyulladt bőrfelületek.

Nő vagyok egyébként.

Van egy ötletem, hogy mi ez, de nem mondom meg egyelőre, nem akarom befolyásolni a véleményeteket, mert nem vagyok egész biztos benne, mitől lehet és jó lenne más ötleteket is hallani.

Már 1-2 éve a hátamon vannak. Néha begyógyulnak, aztán hamar kiújulnak, főleg a gerincvonalam mentén és a lapockáim környékén. A derekamon már kevésbé.


2011. jan. 25. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
leírás alapján stria...de lehet, h meg kéne mutatni dokinak, ha sebesre kaparod...
2011. jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg kismértékű mosópor allergia. Az izzadtság szépen oldja a mosópor összetevőit( amikor ülsz),ez aztán szépen beledörzsölődik a bőrödbe a hátadon és viszket..te meg elkaparod.
2011. jan. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!