Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a hologramos...

Mit gondoltok a hologramos "energia" karkötőkről? (Power Balance, SBS Forza Balance, iRenew, stb. )

Figyelt kérdés

Egy egyszerű szilikonos karkötőről van szó, amiben állítólag elhegyeztek 2 hologramot, ami állítólag segít a test energiamezejének a helyreállításában... :D Kissé nevetségesen hangzik.

- Ti hisztek az ilyenekben?

- Mi alapján működik?

- Miért ennyire drága?

- Egy jó üzleti fogás, és nem több,mint az emberek lehúzása?

- Használsz-e valami ilyen terméket?


2011. jan. 25. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"segít a test energiamezejének a helyreállításában... :D Kissé nevetségesen hangzik"


Ez inkább sírnivaló hogy 2011-ben ilyen ócska buta szélhámosságot emberek bevesznek.

2011. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ennek ellenére meg rengeteget eladtak belőle, nem kevés pénzért. Úgy látszik sokaknak elég volt egy-egy kamuteszt, és pár híresség és sportoló neve, hogy elhiggyék, valóban működik. A divathullám még mindig tart...
2011. jan. 25. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyesmit nem szabad megvenni,csak átverés és üzlet az egész. Olyan mint a teleshop, 200ft ot érő műanyagdoboz készletet árulnak x ezerért.Ami semmivel sem jobb mint bármelyik a 100forintos boltból.
2011. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem nincs ilyenem, mert amit sportolok ahhoz nem jó, mert nem hordhatom, de én egyszer kipróbáltam egy ilyet, és akárki akármit mond, tényleg segít.

vagy a hit, hogy segteni fog, vagy valamit tényleg tud. A lényeg hogy jó dolog. szerintem legalábbis..

2011. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!