Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ennek valami kovetkezmenye?

Lehet ennek valami kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ma siezes kozben(most tanulok) egyszer csak leestem es a mallkasomat nagyon beleuttem a bot vegebe. Hiurtelen azt hiszem nemkaptam levegot de aztan helyrejottem. Most ha egy kicsit legugolok eroteljesebebn gyorsan akkor picit faj,. de ha lassan csinalom akkor nem. Szerintetek lehet valami komoly baj vagy majd elmulik?
2011. jan. 29. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen kapsz levegőt, semmi baj, csak borogasd állott vizes ruhával. Egy hét alatt elmúlik.
2011. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendesen kapok levegot es ki sem kekult csak egy kicsit lehorzsolodott a hasamrol a bor peding nem ott ereztem akkor a fajdalmat...ja es jol felvoltam oltozve szoval a horzsolas kerdeses..:S:S
2011. jan. 29. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy röntgen praktikus lenne, de szerintem is elmúlik.
2011. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!