Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor wc-n vagyok és a "nagy...

Mikor wc-n vagyok és a "nagy dolgomat" végzem hirtelen egy csomó nyálszerű dolog kezd termelődni a számban és köpnöm kell, szinte folyik a számból kifele, annyi, ez nem vicc. Általában havonta körülbelül egyszer előjön ez a jelenség, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kissé hígabb az állaga valamint közben sós ízt érzek, ez kb. 10 percig tart. Teljesen tanácstalan vagyok, volt már valakinek akár csak hasonló is?
2009. febr. 6. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy túl sok a gyomorsavad, vagy valami gond van a tápcsatornáddal. Mindenképp menj el orvoshoz, mert ha csak savtúltengés, akkor kaphatsz rá savlekötőt! (Nekem is volt hasonló.)
2009. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mitől lehet túl sok gyomorsava az embernek?
2009. febr. 6. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szénsavas,cukros italok;egyoldalú étkezés, stresszes életvitel(kinek nem az :) ).Nálam felszívódási zavar okozta,amióta glutén mentes diétán vagyok semmi bajom,ha nem zabálom tele magam édességgel. :)
2009. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez az egyoldalú étkezés mit takar? kb 3 éve van már ilyen problémám, pedig heti egyszer ha iszok valami szénsavas löttyöt
2009. febr. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!