Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor mi is a helyzet?!...

Most akkor mi is a helyzet?! Kérném segítségeteket

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Nehézlégzéssel,magas pulzussal,ájulásérzettel mellkasi fájdalommal küzdök. Voltam orvosnál aki csinált ekg-t és azt mondta h nincs semmi baja a szivemnek.A történethez az is hozzátartozik h már féelk egyedül maradni itthon meg félek elmenni is nehgy valami bajom legyen. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?
2011. jan. 30. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség.
2011. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt mikor edzettem, de ez lehet mozgásszervi is... amire egy egyszerű gyógyszer kell, amit az orvos ír fel, de sajnos lehet olyan is, hogy egyszer rosszul érezted magad, és már csak beképzeled, próbálj meg megnyugodni, ha az ekg-d jó akkor biztos nincs nagy baj... ha a pulzus problémád meg ájulásérzésed nem kezelte az orvos sehogy akkor kapja be, menj normális orvoshoz.
2011. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az EKG nem mutatott semmit akkor nincs szervi bajod. Ez pánikbetegség lesz, amit megfelelő terápiával lehet kezelni.Gondolom úgy kezdődött hogy hirtelen rád jött ez a mellkasi szorító érzés, meg a nehézlégzés.
2011. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!