Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fulmosas mennyire karosithat...

A fulmosas mennyire karosithatja a hallast? Van esetleg mas mod?

Figyelt kérdés
Minap voltam fedett strandon es jo sokaig uszkaltam meg miegymas, termeszetesen a viz a fulembe ment viszont azota eleg halk minden :D vannak fazisok amikor hirtelen hallok de csak ideig tart. Volt mar maskor is ien, vagyis en megelozokeppen minden 2evente tavasszal szoktam menni dokihoz h teljesen tisztissa ki a fulem h ne legyenek nyaron fennakadasok de most ez igy kozbejott es nemtom hogy elmenjek e mert hallottam oat is h ez karosithat bizonyos szintenm. Esetleg van mas modja annak hogy kipiszkaljam a felfuvodott koszt vagy varjam meg, hogy ujbol megszaradjon? V menjek dokihoz h intezze el?
2011. jan. 31. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha piszkálod, csak beljebb tolod a fülzsírt, a dobhártyád felé. Menj inkább orvoshoz, és bízd rá a tisztítást. Semmi bajod nem lesz tőle.
2011. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más mód? Talán a szabadon vásárolható fülspay-k, pl. Audispry, Aurecon, Cerumina, stb.
2011. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van fulsprayem csak epp a koliban hagytam -.- tehat marad a doki :D
2011. jan. 31. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
A szakember általvégzett mosás nem károsíthatja.
2011. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!