Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok? ALOE FIRS...

Tapasztalatok? ALOE FIRS hüvelygombára? Mennyire vált be? Hányszor kell használni egy nap?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Soha nem próbáltam, el is mondom miért: mert az Aloe Vera szárít, hüvelygombánál alapból kellemetlen érzése van az embernek a szeméremtesténél, nah erre valami szárító lötty...

És mellé: Az Aloe Verának nincs gombaölő hatása!

2011. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A First-ben nem csak aloe van, hanem egyéb gyógynövények.

Én mindenre használom.

2011. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LadyLee ***** válasza:
Menj el dokihoz, az majd felír valamit, ami tényleg használ - ilyesmit ne próbálj meg házilag kúrálni, vagy ha mégis, akkor legalább kifejezetten erre való vény nélküli szerekkel próbálkozz (pl. Canesten)
2011. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elnézést,rosszul írtam. Hüvelygyulladásom van. Orvosnál voltam már, ő gyógyszeres kezelést írt fel meg hüvelykúpot. 1 hétig tartott a kezelés, de nem tudom,hogy elmúlt-e. Antibiotikumot szedtem 2hónapja,ami kikészített ott lent. Akkor viszkettem,kentem magam cantesten kenőccsel,meg is szűntek a tüneteim. Elmentem a dokihoz,mert bedagadt az egész hüvelyem, azt mondta heveny gyulladásom van. Honnan tudom,hogy meggyógyultam-e? A first-öt ajánlották,hogy fújjam azzal mert nagyon jó. Már túl vagyok a kezelésen de nem merek lefeküdni a párommal,nehogy elkapjon tőlem valamit.:S
2011. okt. 18. 15:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Így tapasztalatok?
2011. okt. 18. 19:56
 6/6 anonim válasza:
Nekem a nőgyógyász ajánlotta,és nem szárít nem tapasztalok semmilyen kellemetlen érzést és nagyon jókat olvastam róla.Idáig működik...le is kopogom :D
2014. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!