Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fültágítás, fültágító: Meg...

Fültágítás, fültágító: Meg tudja nekem mondani valaki, hogy ha ezt majd megunja valaki, akkor ezzel mit lehet csinálni? Mármint a lógó fülcimpával? Mert hogy össze nem húzódik egy 3< cm-nél nagyobb tágítás, arra mérget vennék.

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok csak, nem ítélem amúgy el vagy kritizálom, csak tudni szeretném. Nekem kicsit úgy tűnik, hogy sok mai tizenéves nem gondol bele a mi lesz majd utána dologba.
2011. febr. 2. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb lyuk már nem húzódik össze,ezért aki megunja,annak meg szokták műteni..HA nem műti meg akkor élhet logó fülekkel is de az elég csúnya látvány..
2011. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtéttel korrigálható valamilyen szinten, de hogy ez miért jó egyeseknek, azt nem tudom.
2011. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem unodítóan néz ki...

egy lány

2011. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetris ***** válasza:
28%
Az a nagy luk tök jól fog jönni, amikor majd megöregszik lesz az illető, mert a nyílásokon át lehet szépen vezetni a partedli sarkát, és nem fog lecsúszni.
2011. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én most tágítom a fülem és tudom mit csinálok nem akarok nagyot, csak 8-9mm-st. a barátnőmnek 16os volt és most 3asig összehúzodott.

nem szeretm akik aztmondják hogy fúj 30évesen hogy fogunk kinézni, én például biztos vagyok benne hogy egy idő után kiveszem és nem fog egy óriási lyuk tátongani a fülemen :)

2011. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a nagyon pici szexi, de a nagy az valami borzasztó undorító, el nem tudom hinni hogy valakinek az tetszik
2012. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!