Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj ennyire a hasam...

Mitől fáj ennyire a hasam minden reggel? Beszorul a levegő négykézláb, vagy görnyedve közlekedek az első székletig. Mitől volt a székletem ma szűrke?

Figyelt kérdés
Minden nap reggel ahogy kinyitom a szemem,már nagyon fáj a hasam,főleg baloldalt,szó szerint beszorul a levegő(olyan mint a szélgörcs),aztán ha NAGY wc-zem erősődik a fájdalom,de ha végzek elmúlik.Ráadásul ma szűrke volt a székletem,tegnap rízses lecsót ettem,spenótfőzeléket,és fánkot.
2011. febr. 3. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
orvos!!!
2011. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Járok gasztroenterológushoz,köszi.Annyit mond hogy túl sok a levegőm,ennyi.Gyógyszer nincs rá.Tényleg ennyi?Így kell akkor élnem?.
2011. febr. 3. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:
hát természetesen nem ennyi mert hiába szkeptikus egy ember az már bizonyított tény, hogy lelki síkon idézzük elő magunknak a betegséget. Ebben az esetben úgy tűnik vmi "nagy falat" az életedben aminek elviseléséhez "sok levegőre" van szükség és valószínű hozzá jön a "falat meg nem emésztése". Lehet ez munkahelyi dolog, családon belül. Gondolkodj el rajta és ha valóban meg szeretnéd oldani akkor látogass el a [link] oldalra. Orvosok által lemondott rákos betegek egészségesek mert rájöttek mi az a dolog amire a természettörvények szerint a szervezet válaszreakciót indít be.
2011. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,lehet benne valami amit mondasz,mert az orvos IBS-t állapított meg,és hogy tegyen rendbe az életemet,mert ezek lelki eredetűek.Köszi a segítséget.
2011. febr. 3. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Probiotikum szedését nem ajánlotta az orvos?Hasmenésed van?
2011. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szedek gyógyszert és probiotikumot is,hasmenés 1-2havont van napi 1x vagy 2x.Nem ez a gondom,hanem hogy esetleg van valami szervi bajom,csak nem találják.Minden reggelem ilyen fájdalommal jár(és még egész nap,csak az elviselhető,de a reggelek nem)és már nem tudom hova forduljak,mert tavaly már rengeteg vizsgálaton voltam,de azt ,mondták hogy az IBS ezzel jár,jógázzak-mozogjak,ennyi.
2011. febr. 3. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor sem enyhébb a dolog,ha este semmit nem eszel?Egyébként vegyesen táplálkozol?
2011. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Naponta 5x kell ennem,szóval én még este 9-kor is eszem,mert 53kg voltam(1 évvel ezelött) és most 47kg vagyok.Szerintem odafigyelek az étkezésemre,egyébként laktózérzékeny is lettem,rengeteget pukizok,és amikor megmutattam a dokinak hol fáj azt mondta ott a vastagbelem van,és azért fáj ott mert stresszelek,ez így hűlyén hangzik,de olyan mint akinek a feje fáj ha ideges lesz,nekem meg a vastagbelemnél.
2011. febr. 3. 16:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonló problémáim, igaz nem ennyire súlyos azért. Én is laktózérzékeny vagyok. Néztek lisztérzékenységet is, az negatív lett, de én mégis úgy vettem észre, hogy az ilyen finomlisztből készült dolgok nem tesznek jót. Én is borzasztóan puffadok, rendesen szúr a hasam, mintha ki akarna lyukadni. Időnként van olyan időszak, amikor naponta fáj, máskor hetekig nem.
2013. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!